Get Adobe Flash player
wtorek, 06 luty 2018 09:40

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego: indywidualny tenis stołowy - Łyse, 10-11 lutego 2018 r.

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego

w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Łyse, 10 lutego 2018 r.

Rozpoczęcie o godz. 10.00.

M Ł O D Z I E Ż

 

Dziewczęta

Chłopcy

Rejon Lelis

Rejon Lelis

1. Ilona Zalewska - N. Wieś

2. Katarzyna Krukowska - O. Borki

3. Ewelina Glinka - N. Wieś

4. Świderska Milena - O. Borki

5. Pędzich Kinga – Nasiadki

1. Buciński Piotr - O. Borki

2. Sęk Maciej - Obierwia

3. Jakub Sakowski - Lelis

4. Wielechowski Wiktor - N. Wieś

5. Długołęcki Patryk - O. Borki

Rejon Goworowo

Rejon Goworowo

1. Patrycja Majkowska – SP Goworowo

2. Aleksandra Mateusiak – SP Goworowo

3. Gabriela Rybaczyk – SP Goworowo

4. Julia Dąbkowska – SP Goworowo

5. Paulina Gołębiowska – SP Goworowo

1. Damian Struniawski – SP Goworowo

2. Rafał Gruszka – SP Goworowo

3. Paweł Wieczorek – SP Goworowo

4. Michał Stepnowski – SP Goworowo

5. Eryk Głażewski – SP Goworowo

6. Błażej Wojsz – SP Czerwin

Rejon Kadzidło

Rejon Kadzidło

1. Iza Wysmułek – Warmiak

2. Patrycja Jędrzejczyk – PSP Krysiaki

3. Aleksandra Drężek – PSP Wolkowe

4. Oliwia Samorajczyk – PSP Wolkowe

5. Wiktoria Brzozowa – SP Dylewo

6. Karolina Bakuła - Jazgarka

1. Dominik Zieliński – PSP Wolkowe

2. Fabian Siok – PSP Krysiaki

3. Artur Przybyłowski - Wach

4. Jakub Ciężar - Łyse

5. Krystian Parzych - Łyse

 


 

 

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego

w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Łyse, 11 lutego 2018 r.

 

Rozpoczęcie o godz. 10.00.

DZIECI – r. 2007 i mł.

 

Dziewczęta – 2007 i mł.

Chłopcy – 2007 i mł.

Rejon Lelis

Rejon Lelis

1. Nadolna Wiktoria – SP Łęg Starościński

2. Kubeł Anna – SP Łęg Starościński

3. Niechoda Magda – SP Łęg Starościński

4. Kowalczyk Wiktoria – SP Obierwia

5. Waszkiewicz Julia – SP Obierwia

1. Pawłowski Krzysztof – SP Olszewka

2. Kaczyński Kamil – SP Obierwia

3. Nalewajk Kacper – SP Łęg Starościński

4.Antoszewski Miłosz – SP Olszewka

5. Szczubełek Wojciech – SP Łęg Starościński

Rejon Goworowo

Rejon Goworowo

1. Maria Hołozubiec – SP Goworowo

2. Emilia Radecka – SP Goworowo

3. Emilia Kwiatkowska – SP Goworowo

4. Patrycja Kanclerz – SP Goworowo

5.

1. Jakub Kruczyk – SP Goworowo

2. Igor Kuśmierczyk – SP Goworowo

3. Artur Mateusiak – SP Goworowo

4. Patryk Subzda – SP Goworowo

5. Jakub Załęski - SP Czerwin

Rejon Kadzidło

Rejon Kadzidło

1. Katarzyna Mysiorska – PSP Krysiaki

2. Natalia Siok – PSP Krysiaki

3. Oliwia Bakuła - Wach

4. Oliwia Jurczyk – PSP Krysiaki

5. Wiktoria Mróz - Jazgarka

6.

1. Mateusz Banach – PSP Wolkowe

2. Bartosz Podbielski - Wach

3. Kacper Parda - Lipniki

4. Ziemowit Krzyżewski - Lipniki

5. Kacper Jędrzejczyk – PSP Wolkowe

6. Hubert Szmigiel - Lipniki


Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego

w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Łyse, 11 lutego 2018 r.

 

Rozpoczęcie o godz. 10.00.

DZIECI – r. 2005-2006

 

Dziewczęta – 2005-2006

Chłopcy – 2005-2006

Rejon Lelis

Rejon Lelis

1. Julia Pietruczuk – SP Bialobiel

2. Eliza Pietruczuk – SP Białobiel

3. Sakowska Anna – SP Lelis

4. Przybyła Weronika – SP Bialobiel

5. Załęska Kinga – SP Olszewo-Borki

1. Szymczyk Paweł – SP Łęg Starościński

2. Antoszewski Szymon – SP Olszewka

3. Sczęsny Kacper – SP Olszewo-Borki

4. Pawłowski Fabian – SP Olszewka

5. Bączek Mateusz – SP Olszewo-Borki

Rejon Goworowo

Rejon Goworowo

1. Emilia Stankiewicz – SP Goworowo

2. Julia Dymerska – SP Goworowo

3. Alicja Dąbkowska – SP Goworowo

4. Izabella Podolak – SP Goworowo

5.

1. Krzysztof Szabłowski – SP Czerwin

2. Jakub Kwiatkowski – SP Goworowo

3. Daniel Podolak – SP Pasieki

4. Jakub Garliński – SP Goworowo

5. Sebastian Szabłowski – SP Czerwin

Rejon Kadzidło

Rejon Kadzidło

1. Monika Pawłowska – PSP Krysiaki

2. Maja Bakuła - Wach

3. Wiktoria Sobotka – PSP Krysiaki

4. Alicja Gut – SP Dylewo

5. Oliwia Kaczyńska – PSP Wolkowe

6. Łucja Kobus – PSP Wolkowe

1. Bartłomiej Banach – PSP Wolkowe

2. Norbert Turek – PSP Wolkowe

3. Jakub Pawelczyk – PSP Krysiaki

4. Bartosz Samsel - Wach

5. Hubert Rutkowski – PSP Krysiaki

6. Wiktor Samul - Lipniki

 

 

Czytany 379 razy Ostatnio zmieniany środa, 07 luty 2018 11:25