Get Adobe Flash player

Aktualności

27 kwietnia (sobota) - minipiłka ręczna chłopców DZIECI - SP nr 10 Ostrołęka, ul. Blachnickiego 16, godz. 10.00.

Awans: SP nr 10 Ostrołęka, SP Kadzidło, SP 2 Małkinia Górna, SP 1 Przasnysz, SP 2 Maków Mazowiecki, SP Wola Mystkowska


 

27 kwietnia (sobota) - piłka siatkowa dziewcząt (czwórki) DZIECI - SP 5 Wyszków, ul. Geodetów 45, godz. 10.00.

Awans: SP 6 Ostrołęka, SP Krasnosielc, SP Czerwin, PSP Krukowo, SP 5 Wyszków, powiat ostrowski rozgrywa 24.04.


 

28 kwietnia (niedziela) - piłka ręczna dziewcząt MŁODZIEŻ - SP nr 10 Ostrołęka, ul. Blachnickiego 16, godz. 10.00.

Awans: PSP 2 Chorzele, SP 1 Wyszków, SP 10 Ostrołęka, SP Kadzidło, PSP Zaręby Kościelne, SP 2 Maków Mazowiecki


 

28 kwietnia (niedziela) - piłka siatkowa chłopców (czwórki) DZIECI - SP 5 Wyszków, ul. Geodetów 45, godz. 10.00.

Awans: SP 5 Ostrołęka, SP Różan, SP Dylewo, SP Prostyń, SP 1 Przasnysz, SP 5 Wyszków


 

7 maja (wtorek) - pływanie dziewcząt i chłopców - Wyszków


 

11 maja (sobota) - minipiłka ręczna dziewcząt DZIECI - Ostrołęka, godz. 10.00.

Awans: SP  10 Ostrołęka, SP Piski, SP 2 Małkinia Górna, SP Bogate, PSP Rzewnie, SP 1 Wyszków


 

12 maja (niedziela) - piłka ręczna chłopców MŁODZIEŻ - Ostrołęka, godz. 10.00.

Awans: PSP 2 Chorzele, G 5 Ostrołęka, SP Czerwin, SP 2 Małkinia Górna, SP Sypniewo, SP 3 Wyszków


 

18 maja (sobota) - piłka siatkowa dziewcząt MŁODZIEŻ - ZSZ nr 3 Ostrołęka, ul. Jaracza 5, godz. 10.00.

ZSZ 3 Ostrołęka, SP Czerwin, PG Karniewo, SP Nur, PSP Zaręby, SP 5 Wyszków


 

............. kwietnia - drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców DZIECI - SP nr 3 Ostrołęka, ul. Skowrońskiego 8, godz. 10.00.

Awans dziewczęta:SP 1 Ostrołęka, SP 3 Ostrołęka, SP Łęg Starościński, SP Lelis, SP Prostyń, SP Nur, SP Amelin, SP Drążdżewo, SP Nowe Budy, SP Stare Bosewo, + pow. przasnyski

 

Awans chłopcy: SP 1 Ostrołęka, SP 3 Ostrołęka, PSP Kryskiaki, SP Czerwin, SP Prostyń, SP Brudki Stare, SP Amelin, SP Drążdżewo, SP Wola Mystkowska, SP Zabrodzie, + pow. przasnyski


 .................. kwietnia - drużynowy tenis stołowy dziewcząt i chłopców MŁODZIEŻ - SP nr 3 Ostrołęka, ul. Skowrońskiego 8, godz. 10.00.

Awans dziewczęta: SP Poścień Wieś, PSP Zaręby, SP 1 Ostrołęka, SP 2 Ostrołęka, Gim. Olszewo-Borki, SP Białobiel, SP Nur, SP Prostyń, PG Różan, SP Amelin, SP Ulasek, SP Stare Bosewo

 

Awans chłopcy: SP 3 Przasnysz, PSP 2 Chorzele, SP 1 Ostrołęka, SP 3 Ostrołęka, SP Wach, PSP Wolkowe, SP Prostyń, SP Wąsewo, SP Amelin, SP Gąsewo, SP Porządzie, SP Somianka

 

W załączniku zamieściliśmy listę zawodniczek i zawodników, którzy będą reprezentować rejon Ostrołęka na zawodach w indywidualnych biegach przełajowych w dniu 5 kwietnia (piątek).

 

Oto link do szczegółowych informacji nt. imprezy sportowej:

https://szs-wwm.pl/xxi-mims-indywidualne-biegi-przelajowe-komunikat-organizacyjny-zmiana-terminu-rozgrywania-zawodow/

 

Mistrzostwa Międzypowiatowe w minikoszykówce chłopców (Igrzyska Dzieci) odbędą się 6 kwietnia (sobota), MOSiR Ostrów Mazowiecka, ul. Trębickiego 10, godz. 10.00.
Awans: SP 2 Przasnysz, SP 10 Ostrołęka, SP Kadzidło, SP 2 Ostrów Mazowiecka, SP 2 Wyszków, + pow. makowski
Zgłoszenia do zawodów przez SRS.
 
Mistrzostwa Międzypowiatowe w koszykówce chłopców (Igrzyska Młodzieży) - 7 kwietnia (niedziela), także w Ostrowi Mazowieckiej, MOSiR przy ul. Trębickiego 10, godz. 10.00.
Awans: SP Bogate, ZSZ 3 Ostrołęka, SP Kadzidło, SP 3 Ostrów Mazowiecka, SP 4 Wyszków, SP 1 Maków Mazowiecki
Zgłoszenia do zawodów przez SRS.
Finał międzypowiatowy w unihokeju dziewcząt i chłopców kat. Młodzież odbędzie się w dniach 30-31 marca (sobota-niedziela) w Szkole Podstawowej nr 2 w Makowie Mazowieckim, ul. Generała Pułaskiego 15.
 
Prosimy o zgłoszenia do zawodów przez SRS.
 
Dziewczęta: 30 marca, godz. 10.00.
G Szelków, SP Chudek, SP Zabrodzie, SP 5 Ostrołęka, SP Andrzejewo, SP Krzynowłoga Mała
 
Chłopcy: 31 marca, godz. 10.00.
G Szelków, SP Chudek, SP 1 Wyszków, SP 4 Ostrołęka, SP Andrzejewo, SP 3 Przasnysz

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY

LICEALIADA (ur. 1999 i mł. uczniowie szkół dziennych)

Ostrołęka, 29 marca 2019 roku

1. Organizator: P G-Z SZS Ostrołęka

2. Termin: 29 marca 2019 r. (piątek)

3. Miejsce: Ostrołęka – błonie nad Narwią (za halą sportową im. A. Gołasia).

Prosimy, aby autokary zatrzymały się przy hali sportowej i w okolicy cmentarza (nie przejeżdżamy przez wał), gdyż na plaży miejskiej jest wyznaczony parking tylko dla samochodów osobowych.

OBOWIĄZUJĄ ZGŁOSZENIA PRZEZ SYSTEM REJESTRACJI SZKÓŁ.

Opiekunowie przyjeżdżają z wydrukowanymi, czytelnie wypełnionymi kartami startowymi, druk można pobrać ewentualnie w biurze zawodów.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY

IGRZYSKA MŁODZIĘZY SZKOLNEJ

Ostrołęka, 29 marca 2019 roku

 

1. Organizator: P G-Z SZS Ostrołęka

2. Termin: 29 marca  2019 r. (piątek)

3. Miejsce: Ostrołęka – błonie nad Narwią (za halą sportową im. A. Gołasia).

 

Prosimy, aby autokary zatrzymały się przy hali sportowej i w okolicy cmentarza (nie przejeżdżamy przez wał), gdyż na plaży miejskiej jest wyznaczony parking tylko dla samochodów osobowych.

 

OBOWIĄZUJĄ ZGŁOSZENIA PRZEZ SYSTEM REJESTRACJI SZKÓŁ.

Opiekunowie przyjeżdżają z wydrukowanymi, czytelnie wypełnionymi kartami startowymi, druk można pobrać ewentualnie w biurze zawodów.

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY

IGRZYSKA DZIECI

Ostrołęka, 29 marca 2019 roku

 

1. Organizator: P G-Z SZS Ostrołęka

2. Termin: 29 marca 2019 r. (piątek)

3. Miejsce: Ostrołęka – błonie nad Narwią (za halą sportową im. A. Gołasia).

 

Prosimy, aby autokary zatrzymały się przy hali sportowej i w okolicy cmentarza (nie przejeżdżamy przez wał), gdyż na plaży miejskiej jest wyznaczony parking tylko dla samochodów osobowych.

 

OBOWIĄZUJĄ ZGŁOSZENIA PRZEZ SYSTEM REJESTRACJI SZKÓŁ.

Opiekunowie przyjeżdżają z wydrukowanymi, czytelnie wypełnionymi kartami startowymi, druk można pobrać ewentualnie w biurze zawodów.

Uprzejmie informujemy, że zmieniliśmy termin rozgrywania zawodów w drużynowym tenisie stołowych dziewcząt i chłopców - Licealiada. Finały powiatu ostrołęckiego odbędą się w dniach:

- 15 lutego (piątek), godz. 9.00. – dziewczęta

- 16 lutego (sobota), godz. 9.00. – chłopcy.

 

Gospodarzem jest Zespół Szkół Powiatowych w Myszyńcu.

Proszę pamiętać o zgłoszeniu zawodników w Systemie Rejestracji Szkół.

Za zmiany i powstałe utrudnienia bardzo przepraszamy.

Prosimy o zgłoszenia w Systemie Rejestracji Szkół.

 

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego

w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Łyse, 12 stycznia 2019 r.

Rozpoczęcie o godz. 10.00. 

M Ł O D Z I E Ż

Prosimy o zgłoszenia w Systemie Rejestracji Szkół.

 

Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego

w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Łyse, 12 stycznia 2019 r.

Rozpoczęcie o godz. 10.00. 

M Ł O D Z I E Ż

Mistrzostwa powiatu ostrołęckiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców kat. DZIECI I MŁODZIEŻ rozegrane zostaną w dniach 15-16 grudnia 2018 r.: 

IGRZYSKA DZIECI    
Dziewczęta 10 x 800 m    
1 SP 5 Wyszków 33.21 awans
2 SP Olszewo-Borki 33.50 awans
3 SP Lubotyń Stary 34.30  
4 SP 2 Małkinia Górna 34.41  
5 SP 2 Maków Mazowiecki 35.07  
6 PSP Myszyniec 36.08  
7 PSP 1 Chorzele 36.06  
8 SP 1 Ostrołęka 36.33  
9 PSP Zaręby 37.53  

 

Finały międzypowiatowe w piłce nożnej zostaną rozegrane w następujących dniach:

 

- minipiłka nożna dziewcząt: 20 października (sobota) - SP 2 Ostrołęka, ul. Papiernicza 1, godz. 10.00.

  • PSP Zaręby Kościelne, SP 2 Ostrołęka, SP Lelis, SP 5 Wyszków, PSP Żelazna Rządowa-Parciaki, SP 2 Maków Mazowiecki

- piłka nożna dziewcząt: 21 października (niedziela) - SP 2 Ostrołęka, ul. Papiernicza 1, godz. 10.00.

PG Szelków, SP Kadzidło, SP 10 Ostrołęka, Zabrodzie, SP Nur, SP Leszno

 

- minipiłka nożna chłopców: 27 października (sobota) - SP 2 Ostrołęka, ul. Papiernicza 1, godz. 10.00.

SP 10 Ostrołęka, SP Rzekuń, SP 2 Małkinia Górna, SP 2 Wyszków, SP 1 Przasnysz, SP 2 Maków Mazowiecki

 

- piłka nożna chłopców: 28 października (niedziela) - PSP Myszyniec, ul. Dzieci Polskich 1, godz. 10.00.

 SP 2 Maków Mazowiecki, PSP Myszyniec, SP 5 Ostrołęka, SP 2 Małkinia Górna, SP Rząśnik, pow. przasnyski rozgrywa 18 X

 

Prosimy o zgłoszenia poprzez System Rejestracji Szkół.

PROGRAM MINUTOWY

INDYWIDUALNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

IGRZYSKA DZIECI, IGRZYSKA MŁODZIEŻY, LICEALIADA

 

1. Organizator: P G-Z SZS Ostrołęka

2. Termin: 6 października 2018 r. (sobota)

3. Miejsce: Ostrołęka – błonie nad Narwią (za halą sportową im. A. Gołasia)

 

OBOWIĄZUJĄ ZGŁOSZENIA POPRZEZ SYSTEM REJESTRACJI SZKÓŁ

Prosimy o przygotowanie zawodnikom karteczek startowych.

Prosimy także, aby autokary zatrzymały się przy hali sportowej i w okolicy cmentarza (nie przejeżdżamy przez wał), gdyż na plaży miejskiej jest wyznaczony parking tylko dla samochodów osobowych.

Strona 1 z 8